کلیه مشتریان و نمایندگان فروش گروه آرمین موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط شرکت می باشند و استفاده از سرویس های این شرکت به منزله قبول قوانین ذیل می باشد و در صورت نقض قوانین و اقدام به راه اندازی سایت هایی مغایر با قوانین شرکت،سرویس متخلف بدون هماهنگی مسدود شده و بک آپ اطلاعات فقط و فقط در صورت پرداخت جریمه در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

 

1. تلاش برای نفوذ غیر مجاز (Port Scan-Phishing-Scam) :

در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ، سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

 

2. ارسال انبوه ایمیل (Spam) :

سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

 

3. فعالیت در زمینه هک ، کرک و امنیت :

کلیه فعالیت ها در زمینه آموزش هک ، کرک ، امنیت و موارد خرابکارانه ، بر روی سرورها و میزبانی وب گروه آرمین قدغن می باشد و در صورت مشاهده ، سرویس مشتری سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

 

4. تروجان ، ویروس ، اسکریپت های مخرب :

استفاده ازهر گونهتورجان ، شل و اسکریپت به زبان های مختلف برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورهاو سایت های متعلق به گروه آرمین مجاز نمی باشد و در صورت آپلود این گونه برنامه ها حتی فقط برای تست ، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

 

5. سایت های موزیک و فیلم :

به دلیل سیاست های خاص وزارت ارشاد اسلامی به هیچ عنوان از سایت هایی که به هر نحو (تخصصی و غیر تخصصی) در زمینه های فیلم و موزیک فعالیت می کنند میزبانی نخواهند شد و در صورت تخلف ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

 

6. سایت های ضد اخلاقی ، دینی و سیاسی :

گروه آرمین از کلیه سایت های ضد اخلاقی یا مخالف ادیان الهی و همچنین سایت هایی که فعالیت سیاسی دارند ، پشتیبانی نکرده و در صورت تخلف ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

 

7. فلیتر شدن :

در صورت فیلتر شدن سایت مشتریان به هر دلیلی ، مشتری موظف می باشد نسبت به انتقال سایت خود به سرویس دهنده دیگر اقدام کند و شرکت در خصوص نگهداری فایل ها و سرویس مشتری هیچ تضمینی نخواهد داشت.

 

 8. عدم سرویس دهی دیتاسنتر :

در صورت اعلام دیتاسنتر مبنی بر عدم ادامه ارائه خدمات به مشتری یا مشتریان به هر دلیلی ، شرکت موظف به درخواست مهلت از دیتاسنتر و اعلام نتیجه آن به مشتری بوده و مشتری موظف می باشد نسبت به تهیه سرویس دیگری در گروه آرمین و یا هر سرویس دهنده دیگری بنا به صلاحدید خود اقدام و اطلاعات خود را منتقل نماید. شرکت هیچ مسئولیتی در خصوص نگهداری اطلاعات ، فایل ها ، داده ها و سرویس مشتری نخواهد داشت.

 

9. نصب اسکریپت های دانلود فایل (Url Download-Leecher) :

مشتریان سرویس هاست اشتراکی گروه آرمین مجاز به نصب اسکریپت هایی که از سایت های مثل rapidshare ،MegaUploadو Hotfile و Torrent و … فایل دانلود می کنند (معمولا به لیچر-Leecher معروف هستند) نمی باشند و در صورت مشاهده ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه فایل های دانلود شده از روی سرور حذف خواهند شد.

 

10. فایل هاستینگ :

بر روی سرورهای هاست اشتراکی به هیچ وجه اجازه قرار دادن فایل و اطلاعات برای دانلود کاربران داده نخواهد شد و در صورت مشاهده بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

 

11. سایت های ارائه خدمات میزبانی رایگان (فایل هاستینگ ، سایت هاستینگ و …) :

این قبیل سایت ها بر روی سرویس های هاست اشتراکی گروه آرمین قابل میزبانی نبوده و به محض مشاهده بدون اطلاع قبلی سرویس مشتری مسدود و از روی سرور حذف خواهد شد.

 

12. عدم رعایت حق کپی رایت :

استفاده غیر قانونی از نرم افزار ها و اسکریپت های ایرانی و بین المللی که دارای حق کپی رایت می باشند به هر نحو بر روی سرویس های گروه آرمین قدغن می باشد و به محض مشاهده تخلف سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

 

13. سیستم های جامعه مجازی و چت روم و وبلاگ دهی :

میزبانی سایت هایی در زمینه جامعه مجازی و چت روم و وبلاگ دهی فعالیت می کنند به دلیل استفاده بیش از حد از منابع بر روی هاست اشتراکی مقدور نخواهند بود و میزبانی این سایت ها بر روی سرورهای مجازی مشروط به عدم استفاده بیش از حد از منابع سرور خواهد بود.

 

14. استفاده بیش از حد از منابع :

کلیه مشتریان موظف هستند از منابع سرور متناسب با محدودیت های سرویس خود استفاده نمایند . در صورتی که به هر دلیل استفاده مشتری از منابع سرور بیش از حد معین سرویس او باشد ، سرویس مشتری مسدود خواهد شد و ملاک تشخیص استفاده بیش از حد ، سیستم های مانیتورینگ و تکنسین های فنی گروه آرمین خواهد بود.

برای مشتریان سرویس میزبانی وب حد مجاز استفاده از پردازش گر 10 درصد و از رم 100 مگابایت در بازه زمانی یک دقیقه می باشد و مشتریان سرورهای مجازی و اختصاصی طبق موارد مندرج در اطلاعات سرویس ها مجاز به استفاده از منابع می باشند.

 

فعال سازی و تحویل سرویس

1. کلیه مشتریان موظف می باشند برای ثبت نام در سایت ، اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق و معتبر وارد نمایند در صورتی که به هر دلیل اطلاعات ناقص یا غیر واقعی باشد کلیه سرویس های مشتری در حالت تعلیق قرار می گیرد و هزینه سرویس ها قابل برگشت نمی باشد لذا تنها با ارائه اطلاعات صحیح و معتبر، سرویس های مشتری از حالت تعلیق خارج و فعال می گردد.

 

2. کلیه تغییر اطلاعات مشتری در سیستم مانند تغییر ایمیل ، شماره موبایل و... صرفا با ارائه اسکن کارت ملی معتبر از طرف مشتری اعمال خواهد شد.

 

3. برای تغییر ایمیل حساب های کاربری که سرویس دائمی (Life time) دارند و یا انتقال سرویس های دائمی (Life time) به حساب کاربری مشترک دیگر ،اسکن کارت ملی و هزینه ای معادل 25 درصد هزینه کل سرویس دریافت خواهد شد.

 

4. هزینه کلیه سرویس هایی که به قیمت دلار مرتبط می باشند (مانند لایسنس ها، دامنه های بین المللی ، سرورهای خارج از کشور و...) به نرخ دلار روز حساب خواهد شد و صورت حساب های مشتریان با توجه به این نرخ بروزرسانی خواهند شد.

 

5. کلیه سرویس های میزبانی اشتراکی پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می شود ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری فعال سازی سرویس به عقب بیافتد.

 

6. کلیه سرورهای مجازی پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می شود و نصب و پیکربندی اولیه سرورها (سرورهایی که شامل این خدمات می گردد) حداکثر تا 2 روز کاری انجام خواهد شد.

 

7. کلیه سرورهای میکروتیک حداکثر تا 2 روز کاری پس از تایید پرداخت مشتری تحویل داده خواهد شد.

 

8. کلیه سرورهای اختصاصی بین 2 تا 7 روز کاری پس از عقد قرار داد و تایید پرداخت مشتری تحویل داده خواهد شد.

 

9. فعال سازی فضای بک آپ رایگان برای سرور هایی که شامل این سرویس می گردند تنها با ارسال درخواست به واحد فروش و بین 1 تا 3 روز کاری فعال خواهد شد.

 

10. کلیه درخواست های ثبت دامنه پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی به ثبت کننده های ملی یا بین المللی ارسال خواهد شد ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری ثبت و تحویل دامنه به تعویق بیافتد.

 

11. فعال سازی دامنه های IR مستلزم تایید شدن نام دامنه توسط فیزیک نظری ایران (Nic.ir) می باشد لذا درصورت درخواست مدارک (اسکن کارت ملی، روزنامه رسمی و...) ، تعهد نامه و... برای ثبت دامنه از طرف فیزیک نظری ایران ، مشتری موظف به ارسال مدارک به info@nic.ir می باشد و از آن جایی که این کار توسط نیروی انسانی صورت می گیرد کلیه دیرکردها در ثبت دامنه های ملی متوجه فیزیک نظری ایران خواهد بود و شرکت به هیچ وجه پاسخ گوی این گونه مشکلات نخواهد بود.

 

12. گروه آرمین صرفا واسطه ثبت ، تمدید و انتقال دامین های مشتری در شرکت های خارجی و داخلی و خرید سرویس های داخلی و خارجی مانند انواع سرور ، انواع لایسنس ، انواع گواهینامه SSL ، انواع میزبانی وب و ایمیل و ... بوده و هرگونه عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی یا ثبت کننده دامنه ملی نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه یا تحویل سرویس یا ادامه ارائه خدمات و غیره به هر دلیل توسط فروشنده یا دیتاسنتر ، مسئولیتی را متوجه شرکت نخواهد کرد.

 

13. اگر خریدار در حین سفارش دامنه ای باشد و ثبت کنندگان بین المللی یا ثبت کننده دامنه ملی ، آن دامنه را به هر دلیلی ثبت نکند و یا در حین تکمیل مراحل ثبت ، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت شود و یا مراحل انتقال دامنه به پنل گروه آرمین به هر دلیل کامل نگردد ، شرکت تنها موظف به بازگرداندن هزینه سفارش آن دامنه به عنوان اعتبار به حساب خریدار در پورتال کاربران و یا پنل ثبت دامنه نمایندگان می باشد و هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

 

14. خریدار موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه تحقیق لازم را به عمل آورده باشد و گروه آرمین در صورت ادعای حق از طرف شخص ثالث مورد تائید گروه آرمین و مراجع ذیصلاح ایرانی وبین المللی ، دامنه مورد نظر را مسدود و به حکم مراجع قضایی و یا قوانین بین المللی برای تعیین تکلیف دامنه عمل می نماید.

 

15. در صورتی که برای هر یک از سرویس های مشتریان تخلفی از مراجع رسمی و قانونی گزارش شود ، مشتری می پذیرد که گروه آرمین مجاز می باشد تا با ورود به سرویس مشتری اطلاعات و فایل های غیرمجاز را پاک سازی کند.

 

16. در صورت عدم فعال سازی سرویس (اعم از هاست میزبانی، سرورمجازی، دامنه و ...) در مدت زمان تعیین شده ، مشتری موظف می باشد با ارسال تیکت به واحد فروش ، تاخیر در تحویل سرویس را گزارش دهد.

 

پرداخت هزینه سرویس

۱. کلیه فاکتورها 7 روز قبل از سر رسید سرویس توسط سیستم فروش شرکت به صورت خودکار ایجاد خواهد شد.

 

۲. در صورت عدم پرداخت هزینه سرویس تا سر رسید صورت حساب ،سرویس مشتری به صورت خودکار توسط سیستم فروش به حالت تعلیق در خواهد آمد.

 

۳. در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا 24 ساعت بعد از زمان سر رسید کلیه سرویس های مشتری از طرف شرکت لغو شده قلمداد می گردد و شرکت هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک آپ کاربر نخواهد داشت.

 

۴. به جهت اینکه سرورهای مجازی منابع سرور را به صورت انحصاری به خود اختصاص می دهند ، مشتری حداکثر 24 ساعت قبل از ‏سر رسید وظیفه دارد برای تمدید یا لغو کردن سرویس خود اقدام ‏نماید و در غیر این صورت شرکت سرویس مشترک را لغو شده قلمداد خواهد کرد.

 

۵. کلیه مشتریان سرور اختصاصی موظف می باشند حداکثر تا 1 روز قبل از زمان سر رسید سرور، هزینه سرور اختصاصی را پرداخت کنند در غیر این صورت درخواست کنسل شدن سرور به دیتاسنتر اعلام خواهد شد.

 

۶. هزینه کلیه لایسنس هایی که توسط گروه آرمین تهیه شده می بایست حداکثر 48 ساعت قبل از سر رسید لایسنس پرداخت گردد در غیر این صورت تمدید لایسنس توسط شرکت امکان پذیر نخواهد بود.

 

۷. در صورت عدم پرداخت صورت حساب تا 3 روز پس از زمان سر رسید 15درصد هزینه سرویس به عنوان جریمه در صورت حساب مشترک منظور خواهد شد و ارائه فول بک آپ برای انتقال یا تمدید سرویس منوط به پرداخت صورت حساب خواهد بود.

 

8. در صورتی که پهنای باند مصرفی سرویس مشتری به بیش از 90 درصد حد مجاز خود برسد سیستم به صورت خودکار اخطاری برای کاربر ارسال خواهد شد لذا مسئولیت عدم توجه مشتری نسبت به خرید پهنای باند اضافه و مسدود شدن سرویس به عهده مشتری می باشد.

 

9. پهنای باند کلیه مشتریان (سرویس میزبانی وب ، سرورهای مجازی و اختصاصی و...) تا اولین روز ماه میلادی اعتبار خواهد داشت لذا به هیچ عنوان پهنای باند مازاد بر مصرف مشتریقابل انتقال به ماه های بعد نخواهد بود.

 

10. شایان ذکر است که در صورت پرداخت دیرتر از موعد صورت حساب توسط مشتری ، هیچ تغییری در تاریخ سر رسید بعدی سرویس از طرف شرکت اعمال نخواهد شد.

 

11. هر گونه اعتبار مالی در پنل کاربران یا نمایندگان (میزبانی وب ، دامنه ، سرور مجازی و ... ) تحت هیچ شرایطی قابل عودت به حساب بانکی و یا جابجایی بین کاربران نمی باشد و صرفا برای پرداخت های آینده در سیستم قابل استفاده می باشد.

 

12. قیمت های مندرج در سایت تا پایان مدت زمان قرارداد هر مشتری معتبر می باشد و در صورت هر گونه تغییر در قیمت ها قرارداد مشتری با نرخ جدید قابل تمدید خواهد بود.

 

پشتیبان گیری اطلاعات

1. گروه آرمین فقط و فقط بر روی کلیه سرویس های نمایندگی و میزبانی اشتراکی وب به صورت هفتگی و ماهانه نسخه پشتیبان تهیه می کند و این نسخه ها بر روی سرورهای پشتیبان شرکت نگهداری می شود.

 

2. گروه آرمین هیچ گونه تعهدی در قبال وجود یا صحت بک آپ های تهیه شده از سایت های مشتریان ندارد.

 

3. هزینه ری استور کردن بک آپ های شرکت یا در اختیار قرار دادن برای انتقال ، معادل 150 هزار ریال می باشد.

 

4. در کلیه سرویس های میزبانی وب ، سرورهای مجازی و اختصاصی تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سرور بر عهده مشتری می باشد.

 

قوانین فسخ ارائه خدمات

1. با توجه به اینکه سرویس ها بصورت آنلاین ایجاد میشوند امکان مرجوع نمودن وجه به هیچ وجه وجود ندارد بنابراین قبل از تهیه هر سرویس باید کل مشخصات مربوطه را مشاهده و در صورت نیاز با کارشناسان فروش آرمین هاست مشورت نماید.پس از تهیه سرویس آرمین هاست مسئولیتی در قبال برگشت هزینه به هیچ وجه ندارد.

۲. کلیه سرویس های گروه آرمین در صورتی که دارای مشکل فنی باشند (ملاک تشخیص نقص فنی کارشناسان گروه آرمین می باشد) ، مشتری می تواند حداکثر طی 48 ساعت برای عودت کل وجه پرداختی خود اقدام کند که در این صورت هزینه های غیرقابل برگشت مثل IP ، دامین ، لایسنس و … از کل مبلغ دریافتی کسر شده و مابقی برگشت داده می شود به عبارت دیگر هزینه ای که فقط مربوط به سرویس شما می باشد ، برگشت داده خواهد شد.

 

۳. مشتری موظف است قبل از ارسال درخواست عودت وجه ، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از روی سرویس های شرکت منتقل کند و پس از لغو کردن سرویس و برگشت هزینه هیچ تعهدی نسبت به نگهداری فایل ها و اطلاعات مشتری وجود نخواهد داشت.

 

4. در صورتی که بنا به دستور مقامات قضایی ، پلیس فتا و سایر مراجع رسمی ارائه یک یا همه خدمات به یک یا چند مشتری باید متوقف شود ، کلیه سرویس های اعلام شده بصورت یکطرفه از سمت شرکت لغو شده و وجه آن نیز عودت داده نخواهد شد و مشتری حق هیچگونه اعتراضی را نداشته و هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود و مشتری تنها میتواند از مراجع رسمی ذکر شده مشکل خود را پیگیری نماید.

 

5. در صورتی که رجیسترار ، دیتاسنتر یا ارائه دهنده رسمی محصول تهیه شده برای مشتری از ارائه خدمات به هر دلیلی اجتناب ورزد ، این مورد به کاربر جهت جابجایی و یا تهیه سرویس دیگر اطلاع داده خواهد شد و کاربر باید در مهلت مقرر نسبت به جابجایی یا خرید سرویس جایگزین و یا هر تصمیم دیگری به صلاحدید خود اقدام نموده و پس از مهلت مقرر هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

تبصره 1 : در صورت برگشت کامل هزینه از طرف دیتاسنتر یا فروشنده محصول ، عین هزینه پرداختی کاربر برگشت داده خواهد شد.

تبصره 2 : در صورت برگشت بخشی از هزینه سرویس از طرف دیتاسنتر یا فروشنده محصول ، به تناسب آن (درصد کسر شده از مبلغ پرداختی اولیه شرکت) از پرداختی کاربر کسر و مابقی به او عودت داده می شود.

تبصره 3 : در صورت عدم برگشت هزینه از طرف از طرف دیتاسنتر یا فروشنده محصول ، هیچ وجهی به کاربر عودت داده نخواهد شد و در صورت نیاز کاربر میتواند مستقیما با ایشان مکاتبه و پیگیری نماید.

تبصره 4 : در صورتی که مشتری سفارش را با ارز پرداخت نکرده باشد ، افزایش یا کاهش برابری قیمت ارز سرویس خریداری شده هیچ تغییری را متوجه سفارش مشتری نکرده و شرکت حق کاهش یا افزایش وجه پرداختی مشتری را به این دلیل نخواهد داشت.

 

6. در صورتی که مشتری (به جزء مشتریان سرور اختصاصی که در بند های بعدی اشاره شده است) قصد کنسل کردن سرویس خود را دارد میتواند قبل از پایان قرار داد و یا زمان تمدید سرویس خود ، از گزینه لغو سرویس در پورتال مشتریان استفاده نموده و یا این موضوع را به واحد مالی اطلاع دهد.

 

7. در صورتی که مشتری پس از کنسل کردن سرویس و تمام شدن مدت زمان سرویس بخواهد به سرویس خود دسترسی داشته باشد - در صورتی که سرویس او حذف نشده باشد - به ازای هر روز دسترسی ملزم به پرداخت مبلغ 200 هزار ریال تا یک میلیون ریال بسته به نوع سرویس و طبق نظر کارشناس فنی آرمین هاست می باشد.

 

قوانین پشتیبانی و مشاوره فروش

1. کلیه مشتریان موظف هستند درخواست های پشتیبانی خود را به زبان و فونت فارسی از بخش کاربری (http://www.arminhost.com/cp) ارسال نمایند و از تماس با تلفن های واحد فروش ، فرم های تماس با ما و... برای پیگیری درخواست های پشتیبانی خودداری کنند.

 

2. زمان ارائه مشاوره فروش به صورت تلفنی توسط گروه آرمین از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ لغایت 17 و خارج از ساعت اداری و روزهای تعطیل از طریق سیستم پشتیبانی سایت می باشد.

 

3. پشتیبانی فقط شامل ماژول های طراحی شده توسط شرکت و مشکلات مربوط به آپتایم شبکه و سرورها می باشد و هیچ گونه پشتیبانی بابت مشکلات سیستم های مدیریت محتوا (cms) و مشکلات موجود در سایت یا سرور مشتریان ارائه نمی شود و شرکت هیچ تعهدی در قبال حل این گونه مشکلات ندارد.

 

4. نصب و راه اندازی ماژول هایی که توسط گروه آرمین ارائه می گردد فقط یکبار به صورت رایگان انجام خواهد شد و نصب و راه اندازی مجدد مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

 

5. ارائه هرگونه خدمات و پشتیبانی خارج از حیطه وظایف پشتیبانی شرکت مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.

 

6. در صورتی که مشتری نیاز به مدیریت و رفع مشکلات سایت یا سرور خود داشته باشد می تواند پس از طرح مشکل و هماهنگی با شرکت نسبت به خرید بسته های مدیریت یا عیب یابی اقدام کند.

 

7. صرف خرید یا فعال بودن بسته مدیریت و عیب یابی دلیل بر شروع عملیات مدیریت و عیب یابی نمی باشد و مشتری موظف هست درخواست های خود را به صورت تیکت به واحد پشتیبانی اعلام کند.

 

8. تکنسین ها و مدیران سرورهای گروه آرمین به صورت ۲۴ ساعت کلیه سرورها را مانیتورینگ کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل اقدام به رفع آن خواهند نمود.

 

9. اگر به دلیل مشکل سرور مشتری ، تکنسین ها و یا کارمندان شرکت ناگذیر شوند برای رفع مشکل به دیتاسنتر مراجعه نمایند هزینه ایاب و ذهاب به عهده مشتری می باشد.

 

 10. کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از ارسال تیکت، از داشتن پشتیبانی در این خصوص اطمینان حاصل نموده سپس تیکت ( درخواست پشتیبانی ) مورد نظر را ارسال کنند.

بطور مثال پشتیبانی ماژول ها با شرکت یا سایت فروشنده آن بوده و پشتیبانی سطح یک شامل مشکلات سخت افزاری سرور بوده و پشتیبانی هاست شامل تغییرات در سایت و ... نمی باشد.

در صورت عدم اطمینان این مورد را با اولویت پایین تیکت نموده تا بخش پشتیبانی بررسی نموده و در صورت اعلام این بخش مبنی بر عدم ارتباط مشکل با شرح وظائه آنها ، مشتری وظیفه رفع آن را خواهد داشت.

تبصره 2 : در صورت نیاز مشتری میتواند درخواست رفع مشکل را در قبال پرداخت هزینه بنماید که این مورد توسط بخش پشتیبانی و فروش بررسی و در صورت تایید فاکتور مربوطه صادر و پس از آن انجام آن به عهده بخش پشتیبانی می باشد. ودر صورت عدم تایید آن به هر دلیل این شرکت هیچ مسئولیتی در این زمینه نداشته و مشتری موظف به رفع آن می باشد.

 

11. کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از ارسال تیکت، بخش آموزش و مقالات شرکت را مطالعه کرده و در صورت عدم پیدا کردن راه حل مناسب برای رفع مشکل خود، تیکت ( درخواست پشتیبانی ) مورد نظر را ارسال کنند.

 

12. کلیه مشتریان موظف می باشند در هنگام ارسال تیکت ، اطلاعات درخواستی مرتبط به هر واحد را به صورت دقیق و صحیح تکمیل نمایند در صورتی که اطلاعات به صورت ناقص یا اشتباه ارسال شود تیکت بدون پاسخ بسته خواهد شد.

 

13. مشتری موظف است اهمیت تیکت های ارسالی را با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب کند.

اهمیت زیاد : قطع شدن سرور یا سرویس

اهمیت متوسط : مشکلاتی که باعث اختلال در سرویس گردیده است

اهمیت معمولی : کلیه تیکت های مالی ، فروش و تیکت های که شامل دسته های قبلی قرار نشود.

 

14. مشتریان موظف می باشند برای هر درخواست پشتیبانی یک تیکت جدید باز کنند و از باز کردن تیکت های قدیمی و بسته شده خودداری کنند.

 

15. مشتریان مجاز نمی باشند برای یک درخواست مشابه ، چند تیکت متفاوت باز کنند.

 

16. عنوان تیکت باید در رابطه با مشکل شما باشد و از عناوینی چون کمک و غیره پرهیز نمایید

 

17. میانگین زمان پاسخ گویی به تیکت ها در ساعات اداری 2 ساعت و در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل 6 ساعت می باشد.

 

18. در زمان هایی مانند مناسبت های خاص و یا ارتقا و بروز رسانی سیستم و … که پورتال کاربران در دسترس نباشد روش های جایگزین برای دریافت پشتیبانی خدمت کاربران اعلام خواهد شد.

 

19. در صورت عدم توجه و نقض هر یک از موارد فوق واحد مالی مجاز به اعمال جریمه نقدی به ازای هر تیکت می باشد که در صورت عدم پرداخت جریمه، ارائه خدمات پشتیبانی به مشترکمعلق خواهد شد.

 

برخورد با اخطارها و تخلفات

1. زمانی که برای یکی از سرویس های مشتری از طرف دیتاسنتر ،افراد حقیقی و یا حقوقی تخلفی گزارش شود گروه آرمین می تواند سرویس مشترک را بدون اخطار قبلی مسدود و به تخلف گزارش شده راسا رسیدگی کند.

 

2. حداکثر 24 ساعت بعد از زمان گزارش تخلف یا شکایت مشترک موظف می باشد که به تخلف مربوط رسیدگی و پاسخ خود را برای شرکت ارسال نمایید.

 

3. در صورت عدم رسیدگی و یا پاسخ گویی مشترک ظرف زمان تعیین شده شرکت می تواند سرویس مشترک را لغو نماید و تعهدی در خصوص بک آپ اطلاعات مشتری ندارد.

 

4. در صورتی که شکایت طرح شده از مشتری ، خسارتی برای شرکت ایجاد نماید مشتری موظف به جبران کلیه خسارت های مادی و معنوی وارد شده می باشد.

 

5. در صورت تکرار تخلف از طرف مشتری ، گروه آرمین می تواند مشتری متخلف را به دلیل عدم توجه و رسیدگی به امور سرویس خود ، جریمه و یا اخراج نماید.

 

رفع مسئولیت شرکت

1توهین :

هر گونه توهین به سرویس ها ، مسئولین و کارمندان گروه آرمین از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی ، اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، ارتباط های مخابراتی تلفن ، فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و شرکت امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

 

2کارکرد سرویس ها :

سرویس های گروه آرمین به همان شکلی هستند ،که ارائه می شوند و همیشه سعی ما در بالا بردن کیفیت سرویس ها است اما هیچ گونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت و … ارائه داده نمی شود و شرکت هیچ گونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات به طور کامل نخواهد بود.

 

3اطلاع رسانی :

از آنجا که تحویل کلیه موارد اطلاع رسانی از جمله پست الکترونیکی و پیامک به پارامترهای مختلفی وابسته می باشد ، لذا گروه آرمین هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و یا اس ام اس های شرکت اعم از پرداخت صورت حساب ، منقضی ، لغو یا مسدود شدن سرویس و ... ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام ها نخواهد بود ولی گروه حداکثر سعی خود را برای بهترین حالت اطلاع رسانی خواهد نمود.

 

4. قوانین :

گروه آرمین می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ تعهدی در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی شرکت قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم اجرا می باشد.

 

5. شرایط غیر طبیعی و فورس ماژور :
گروه آرمین هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات در موارد بلایای طبیعی ، جنگ ، آشوب اجتماعی ، اعتصاب ، محدودیت ها ، تحریم ها و سایر مواردی که باعث اختلال در ارائه خدمات توسط شرکت شود را نداشته ، ندارد و نخواهد داشت.
با این وجود تمام توان خود را برای رفع مشکلات و کاهش اثرات انجام می دهد و بروز هر گونه از این فورس ماژور ها دلیلی بر عدم انجام و تخطی از قوانین این تعهد نامه نخواهد شد.